Осторожно - газ! Новости Украины Осторожно - Газ!
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Через недбалість господаря квартири мешканці 5 діб залишались без газу

Через недбалість господаря квартири по вул. Єськова мешканці 5 діб залишались без газуВід 15 травня вісім сімей дев`ятиповерхівки, розташованої за адресою вул. Єськова 8-а, не мали змоги користуватися газом. Господар однієї з квартир поїхав до іншого міста і не перекрив кран перед плитою. Газ потрапляв до приміщення через різьбове з`єднання внутрішньоквартирного газопроводу.
«Враховуючи те, що кухня розташована в іншому кінці квартири, біля вхідної двері газоаналізатор при замірі показав, що загазованість є. Залишати газ неперекритим означало наразити сусідів на небезпеку. Тому єдиним виходом для нас було відключення від газу всього будинкового стояка»,- пояснив головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

Завдяки небайдужості сусідів, які почули запах газу і вчасно викликали аварійно-диспетчерську службу, нещасного випадку вдалося уникнути. Спільними зусиллями мешканці віднайшли господаря загазованої квартири, втім він приїхав не одразу, а лише через п`ять днів. 20 травня о 22 годині газівники відновили газопостачання.

ПАТ «Чернігівгаз» висловлює щиру подяку мешканцям даного будинку і нагадує всім споживачам: «Завжди будьте пильними. Дотримуйтесь правил безпеки. Закінчивши користуватися газом, перекривайте кран. Відчувши запах газу, негайно перекрийте газові крани, відкрийте вікна і покиньте приміщення. Покинувши квартиру, викличте аварійну службу газу за номером «104».

Пам`ятайте!

Приміщення, де встановлені газові прилади, повинні повністю провітрюватись. Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади. Перед розпалюванням, після включення і періодично під час роботи газових приладів, підключених до димоходів, обов'язково перевіряйте наявність тяги.

Не дозволяється самовільно переміщувати, ремонтувати газові прилади, відключати діючі газові прилади або підключати нові газові прилади. Не допускайте до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, осіб, які не контролюють свої дії, які не пройшли інструктаж та не знають правил безпеки користування газовими приладами.

10.06.2014 09:00

Наталия Свириденко


1_2345

Добавить комментарий Просмотреть комментарииЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ


Бесплатная подписка
на рассылку