ПАТ «Чернігівгаз» долучилося до підтримки боєздатності Української армії - новости «Чернігівгаз» і Українська армія
медиа интернет-издание чернигов-град

ПАТ «Чернігівгаз» долучилося до підтримки боєздатності Української армії

ПАТ «Чернігівгаз»Зважаючи на нестабільну суспільно-політичну ситуацію і з метою підвищення боєздатності та боєготовності вітчизняних Збройних сил ПАТ «Чернігівгаз» долучилося до акції «Підтримай Українську армію». В якості фінансової допомоги товариство зібрало військовим понад 200 тисяч гривень.

На зборах трудових колективів було прийняте рішення надати благодійну допомогу у розмірі одноденного заробітку працівників підприємства. Зібрані кошти вирішено спрямувати на рахунки Чернігівського обласного воєнкомату, Чернігівського прикордонного загону і 1-ї окремої танкової бригади, що розташована в смт Гончарівське.

«Декілька районів Чернігівщини межують з Росією. Саме через нашу область пролягає найкоротший шлях до столиці. І, на мою думку, у ці складні часи кожен громадянин України мусить виконати свій громадянський обов`язок - всебічно сприяти і докладати максимум зусиль для забезпечення боєздатності нашої армії», - зазначила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

З дня оголошення в Україні часткової мобілізації, отримали повістки і поїхали на місце проходження служби 27 працівників ПАТ «Чернігівгаз». Майже усі вояки служать в частинах, які дислокуються в Чернігівській області. Згідно із законодавчими актами за мобілізованими в армію працівниками зберігається робоче місце, посада та середня заробітна плата.

За словами голови правління Алли Ярової, тимчасова відсутність мобілізованих працівників не вплине на безперебійну роботу підприємства: «Чернігівгаз» є стратегічно-важливим підприємcтвом регіону, тому при відборі працівників для несення служби, ми також спиралися на потреби наших споживачів. В основному це стосувалося збереження складу бригад, задіяних на аварійно-відновлювальних роботах», - підкреслила керівник.

Іще одним вагомим внеском компанії ПАТ «Чернігівгаз» в допомогу армії є надання приміщення для харчування понад двом сотням українських військових на власній базі «Десна», що розташована на кордоні з Кримською АР в с. Стрілкове Херсонської області.

Довідка

ПАТ «Чернігівгаз» - підприємство з газопостачання та газифікації. Основною сферою діяльності компанії є розподіл та постачання природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить більше 800 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,7 тисяч км газопроводів.

Споживачами підприємства є майже 345 тисяч сімей, понад 3 тисячі підприємств та установ Чернігівської області. Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Малтюроп Юкрейн, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод. Компанія входить в десятку найбільших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується близько 70 мільйонів гривень податків і зборів.

06.05.2014 09:00

Наталія Свириденко


1_2345

Добавить комментарий Просмотреть комментарииЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ


Бесплатная подписка
на рассылку