Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-Град

На сайті Прилуцької міськради збирають підписи за створення у місті громадського простору

Відкритий простір у Прилуках
Відкритий простір у Прилуках

Сьогодні на сайті Прилуцької міськради зареєстрували петицію. Її мета — створення у місті відкритого громадського простору. Тут прилучани зможуть організовувати різні заходи, долучатися до ініціатив інших, проводити свій вільний час.

У Прилуках проживають більше 55 тис. людей. Але громадського простору, який би діяв постійно і був доступним для всіх прилучан, у місті немає. Таку ситуацію називають однією з причин збільшення випадків вандалізму. Місцеві мешканці розповідають, що молодь у них гарна, а от місць, де б вона могла направити свою енергію у конструктивне русло, не вистачає. 

Ініціатором створення відкритого громадського простору став прилуцький депутат Артем Рожко. Він і зареєстрував петицію на сайті міськради. Розташувати громадський простір планують біля Центру науково-технічної творчості молоді. Це центральна частина міста.

—      Місце там благоустроєне, але треба довести його до ладу. Прибрати, викосити траву, встановити сцену та місця для сидіння, сміттєві урни, придбати проектор, — розповідає автор ідеї.

Далі громадський простір планують використовувати для проведення різних заходів. Тут переглядатимуть фільми під відкритим небом, влаштовуватимуть тренінги і майстер-класи, проводитимуть тематичні зустрічі. Крім того, він стане майданчиком для звичайного спілкування з однодумцями.

Артем Рожко впевнений, що це питання не тільки сьогоднішнього дня, а й стратегічної перспективи розвитку Прилук. Молоді потрібне місце для реалізації свого потенціалу.

Для того, щоб петицію розглянули, вона повинна набрати 100 підписів. На це дається 92 дні. 

За годину петиція вже набрала 17 підписів. Підтримати ініціативу можна за посиланням: http://pryluky.cg.gov.ua/pt_new/index.php.

До цього інструмент петицій на сайті міськради майже не використовували, це лише другий випадок. Першу петицію подав ще у квітні 2017 інший місцевий депутат Дмитро Барнаш, вона набрала лише 3 підписи. Але прилучани впевнені, що інструмент спрацює ефективно. 

01.06.2019

Николай Сиверец

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений