Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Благодійність у дії

Під час виступу
Під час виступу

26 липня у Home Cafe «Еl САД» відбувся літературно-музичний вечір «Музика. Слова. Почуття». Вероніка Нерло (письменниця, авторка книги «Обнажённая ВселеннаЯ») і Григорій Попович (композитор, імпровізатор) занурили присутніх у світ своєї творчості: в світ глибоких думок, цікавих образів письменниці і чарівних звуків фортепіано.

Думки молодої письменниці поєднались із романтичними мелодіями, красою Всесвіту… Всесвіту, краса якого закрита в серці кожного з нас. Але чомусь в ритмі буднів і суєти ми забуваємо про нього, боїмось бути вразливими, закриваємо ширмою, відкриваємо лиш тоді, коли залишаємося наодинці з собою або не залишаємось, через те що забуваємо «хто я», «для чого я», «куди я»...

Наш світ не ідеальний. Стихійні лиха, екологічні катаклізми, хвороби, бідність  – всі ці проблеми щодня виникають у нашому оточенні і пульсують великою раною суспільства. Більшість намагаються не помічати цього, живучи своїм життям. Але існує безліч добрих людей, які готові і фінансово, і фізично допомагати нужденним і вирішувати нагальні проблеми.

Цього разу творча інтелігенція Чернігова і Києва об`єдналися заради благодійності. Організатори заходу вдало поєднали творчість і благодійність, естетичне задоволення й суспільну користь: учасники Чернігівського клубу «Soroptimist International» і його президент Валентина Маленівська вирішили 30% від зібраних коштів виділити на поповнення фонду Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, який постраждав від сильної зливи.

Інна Аліференко директор Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відмітила, що впродовж усіх історичних періодів українська література творилася інтелектом, працею та самопожертвою подвижників української культури. Серед «творців добра» можна знайти безліч знаменитих імен. Наприклад, Марія Заньковецька, Микола Лисенко та інші давали благодійні концерти для збору коштів на закупівлю книг для читачів нашої бібліотеки. Від імені колективу бібліотеки та від себе зокрема Інна Михайлівна щиро подякувала організаторам та гостям за чудовий творчий вечір, теплу атмосферу, неоціненну допомогу та щедрість.

04.08.2018

Олена Попович

Фото по теме


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений