Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

В ході акції «Творити, щоб жити», чернігівці зібрали понад 21 тисячу гривень для онкохворих діток

Благодійний арт-проект «Творити, щоб жити» у Міському парку культури та відпочинку Чернігова 5 червня тривав близько чотирьох годин, участь у ньому взяли щонайменше декілька тисяч дорослих і дітей. Їх об`єднало бажання допомогти діткам, що долають онкогематологічні хвороби та перебувають на лікуванні в Чернігівській обласній дитячій лікарні. Про проблеми хронічного недофінансування лікарні та відсутність ліків для маленьких пацієнтів інформує кампанія «Онко_Метелики».

Організатори арт-проекту доклали зусиль, щоб дорослі чернігівці мали змогу не лише проявити милосердя та пожертвувати кошти на благодійність, а й змістовно, насичено, пізнавально та креативно відпочити та провести час із своєю малечею. Ініціатор проведення арт-проекту Тетяна Шурубура - заступник директора МБФ імені Вадима Нестерчука - запросила до співпраці та співтворчості заради допомоги «онко метеликам» усіх небайдужих. На цей заклик відгукнулися майстри Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок, Творча майстерня 2S, фотостудії міста, які створили гарні фотозони (до речі, шукайте свої фото на їхніх сторінках у соціальних мережах), центри дитячого розвитку, що підготували динамічні ігри, конкурси, розваги, фірма «Віват, канцелярія!» (їм окреме дякуємо за безпрограшну лотерею). Окрім того, в яскравій концертній програмі взяли участь більш ніж 15 вокальних та хореографічних колективів.

- Вперше благодійний проект «Творити, щоб жити» пройшов у Києві, коли ми збирали кошти на лікування Марії Кмити. Назву ми залишили, адже вона гарно передає суть акції, коли люди об`єднуються творчо заради допомоги іншим, - коментує подію Тетяна Шурубура. – На мій погляд, творчі люди швидше реагують на подібні проблеми через свою вразливість, особливу душевну організацію. Хоча й інші теж мають бажання допомогти, хто чим може: матеріально, морально, щось перенести, привезти, надрукувати, надати якісь ресурси. Цей проект допоміг усім чернігівцям зрозуміти: творити добро, допомагати одне одному – легко й приємно! Особливістю арт-проекту стала участь тих, хто вже зіштовхнувся з проблемою онкогематології, переборов чи бореться з недугою. Це Марія Кмита, Катерина Співак, Ірина Пархоменко, Володимир Солодовник, Павло Кущан, Олександр Черніченко, своїм прикладом вони доводять, що онкологія - не вирок. Після хвороби можна жити повним життям та реалізуватися як особистість. Своєю силою, вірою та енергетикою вони надихали організаторів, а також наповнювали саму подію особливою атмосферою, про що неодноразово говорили гості арт-проекту. «Коли я хворів, мені допомагали усі – хто чим міг. Зараз я теж не можу залишитися поза цим. Я знаю, як важко буває й тому допомагаю іншим», - говорив Володимир Тетяні Шурубурі, передаючи свої картини для виставки.

Організатори ставили собі за мету зібрати 100000 гривень, які необхідні для закупівлі ліків та витратних матеріалів. Реалізувати вдалося частково, але підтримка та участь містян у вирішенні цієї проблеми є неоціненною. Так, завдяки благоднійним внескам за майстер-класи, професійні фото, аква-грим та розпис хною, участі в іграх від дитячих студій розвитку було зібрано 9027 грн. Безпрограшна лотерея від мережі магазинів «Віват, канцелярія!» допомогла зібрати ще 12640 гривень. Тож в цілому арт-проект акумулював більш ніж 21 000 гривень.

Активну участь в організації заходу взяли депутат міської ради Наталія Хольченкова, директор Міського парк культури та відпочинку Володимир Хольченков, ГО «Чернігів європейський», медіа-центр «Моє місто (Чернігів)» (Вікторія Сидорова та Геннадій Висоцький), «Громадське телебачення: Чернігів» (Анастасія Улюшева та Сергій Зосименко), телеканал «Дитинець», мережа магазинів «Віват, канцелярія!», за що усім від діток і їхніх батьків – величезне спасибі!

Благодійний арт-проект «Творити, щоб жити» відбувся також завдяки:

-         Ведучій програми Тетяні Децюк;

-         Художнику з аква-гриму Оксані Пернеу;

-         Художнику з розпису хною Поліні Рудник;

-         Фотографам: Агенству професійної фотографії «Спектр»; фотостудії «Світанок»; Марині Шолох та Івану Пустовою; Анні Молочко; Марії Домашенко;

-         Творчій майстерні 2S;

-         Благодійній організації «Логос»;

-         Вокальним та хореографічним колективам: Зразковому колективу сучасного та естрадного танцю «Міріданс»; Студії спортивного бального танцю «Всі кольори»; Зразковому колективу Ансамблю танцю «Апельсин»; Колективу народного танцю «Квітка»; Зразковому колективу «Студія сучасного спортивного танцю «Альянс»; Студії краси та грації «Sunrise»; Творчому центру «ArtVoice»; Зразковому художньому колективу Естрадно-цирковій студії «Скоморохи»; Студії танцю та фітнесу «Dilemma»; Народному колективу сучасного танцю «Парадокс»; Зразковому художньому колективу «Студія сучасного танцю «Бродвей»; Колективу INSIDEDancingCenter; Театру естради «Феєрія»; DanceSchool «LikeOne»; Студії сучасного спортивного танцю «Реверанс»;

-         Студіям дитячого розвитку: «РозУмка», «Дитяча Планета», Центр дитячого розвитку «Дочки-синочки», дитяча студія «А-соль».

-         Майстриням Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок, а саме - Катерині Мажузі, Надії Крюковій, Тетяни Прохорової, Тетяні Полушиній, майстру Олені Кочурі від майстерні «Солодкий мир», Валентині Свистун, Галині Близнюк, Олені Ткачук.

-         Мережі магазинів «Віват, канцелярія!».

Фото всіх учасників, гостей, творчих колективів, майстрів, шукайте на сайті МБФ імені Вадима Нестерчука, на сторінках фонду та проекту #Онко_метелики у соціальних мережах.

Всім-всім величезне спасибі! «Творити, щоб жити!»

13.06.2016

Тетяна Шурубура

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений