Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Утворено Фонд соціального страхування України

В результаті реорганізації Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  шляхом злиття, утворено Фонд соціального страхування України (далі - Фонд).

Починаючи з 1 серпня 2017 року, Фондом та його робочими органами в повній мірі забезпечується реалізація усіх завдань та функцій, визначених Законом України “Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування”.

З 1 серпня розпочало свою роботу і управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, начальником якого призначено В.П.Нашиванька.

Юридична адреса: 14014, м. Чернігів, вул. Музична, 1-А. Телефон/факс приймальні: 678 - 491.

В структурі управління знаходяться вісім відділень, а саме: Бахмацьке (Бахмацький, Борзнянський та Коропський райони), Городнянське (Городнянський та Щорський райони), Козелецьке (Козелецький та Бобровицький райони), Менське (Менський, Корюківський, Сосницький райони), Ніжинське (м. Ніжин, Ніжинський, Ічнянський, Куликівський та Носівський райони), Новгород-Сіверське відділення (Новгород-Сіверський та Семенівський райони), Прилуцьке (м. Прилуки, Прилуцький, Варвинський, Срібнянський, Талалаївський райони), Чернігівське (м. Чернігів, Чернігівський та Ріпкинський райони).

12.08.2017

Прес – служба Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений