Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

У вересні 14 інвалідів отримали санаторно-курортне лікування

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень продовжують роботу з надання медичних та соціальних послуг застрахованим особам Чернігівщини, яке відбувається безперебійно.

   Так, за вересень 154 застраховані особи були направлені на відновлювальне лікування (медичну реабілітацію) в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів. Безкоштовні путівки за кошти Фонду на доліковування в 20 різних оздоровницях отримали хворі після перенесених захворювань і травм не пов`язаних з виробництвом за профілями відновлювального лікування:

-  після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах - 19 осіб;

- після гострих цереброваскулярних порушень - 18;

- після оперативних втручань на органах травлення - 21;

- після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок - 13;

- з порушенням перебігу вагітності - 17;

- з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи - 55;

- з опіковою хворобою - 1;

- після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного та інструментального видалення каменів   з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії - 8;

- медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО - 2.

Крім того застраховані особи отримали 5 путівок на санаторний етап реабілітації їх хворих дітей (у супроводі дорослого), в тому числі з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи - 3 путівки; по ортопедичному профілю та з опіковою хворобою - по 1 путівці.

Також, у вересні, 14 інвалідів - потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання скористались правом на отримання санаторно-курортного лікування. Із них 12 осіб за профілем лікування нервової системи; по одній особі - з захворюваннями органів дихання та системи кровообігу.

Водночас, за кошти Фонду на санаторну реабілітацію у цьому місяці направлено двох потерпілих (по неврологічному та кістково - м`язевому профілях).


14.10.2017

Прес - служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений