Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

У Чернігові відбудуться відбірні змагання серед потерпілих на виробництві

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного  громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування  України  в 2018 році проводиться VІ Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

16 травня 2018 року відбулось засідання Організаційного комітету під керівництвом начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимира Нашиванька, на якому було визначено проведення 14 червня цього року відбірних змагань спартакіади серед потерпілих  на виробництві, які проживають у Чернігівській області на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту в м. Чернігові з шести видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Переможці відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях спартакіади 11-15 вересня 2018 року в м. Ужгороді.

Всіх бажаючих взяти участь у змаганнях просимо звертатись до відділень  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за місцем проживання.

09.06.2018

Прес - служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений