Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Телезірка Валентина Хамайко розповіла про себе

Телезірка Валентина Хамайко
Телезірка Валентина Хамайко

14 листопада, на прямий ефір «Сніданку з 1+1» прийшла відома телеведуча, Валентина Хамайко, яка нещодавно разом з сім`єю знялася у фотосесії для журналу Viva!

Зворушлива фотосесія проходила в будинку Валентини Хамайко та її чоловіка, відомого спортсмена, віце-президента Федерації триатлону України Андрія Оністрата.

Ведуча ранкового шоу «Сніданок Вихідний» на телеканалі «1+1» зараз на 8-му місяці вагітності і незабаром в четвертий раз стане мамою.

Відзначимо, що разом з чоловіком Валентина Хамайко вже виховують трьох дітей - 9-річну Соломію, 7-річного Михайла та 5-річну Мирославу.

У студії «Сніданку з 1+1» Хамайко розповіла, як їй вдається одночасно бути супержінкою, супермамою і супердружиною, при цьому встигати всім приділяти увагу займатися фермерством, відмінно готувати, а також бути успішною телеведучою.

«Ми, слава богу, зараз живемо в тому стані, коли є момент взаємодопомоги і підтримки один одного. Чоловік дуже органічний. Наприклад, Андрій бачить, що мені треба закінчити щось на кухні - він вкладає дітей, якщо мені треба в чомусь іншому допомогти - береться за те, а я йду з малими гуляти», - розповіла ведуча, як їй вдається з усім справлятися .

За словами Валентини, вона ніколи не планувала бути багатодітною мамою, але щаслива, що у неї така велика сім`я, яка зовсім скоро стане ще більше.

«Я мріяла про сім`ю, і ніколи не знала, яка вона буде. Розумію, що такі моменти не можна загадувати. Мені хотілося, щоб дітей було мінімум двоє. Можливо, тому що нас, дітей, в сім`ї було двоє».

У студії «Сніданку з 1+1» Валентина Хамайко розговорилася і повідомила, на кого вони з чоловіком чекають:

«На хлопчика. Все, як і бажали. Мені хотілося, щоб була гармонія, син Міша замовляв брата, і воно так і сталося».

Крім цього, Валентина Хамайко поділилася з глядачами, чим ця фотосесія 5+1 була для неї особливою, в порівнянні з іншими її фотосесіями під час вагітності. 

Відзначимо, що разом з Валентиною Хамайко прямий ефір «Сніданку з 1+1» відвідала і головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька, яка розповіла, чому інтерв`ю вийшло українською мовою, а журнал видається російською.

«Ми вже кілька років робимо інтерв`ю з героями на українській мові і залишаємо за ними право, говорити на тій мові, на якій вони хочуть. Але відразу зазначу, що для обкладинки Viva! - це перше інтерв`ю. І ми бажані гості в сім`ях селебрітіст, нам вони розповідають найпотаємніше, тому що ми вміємо дружити», - розповів головний редактор Viva! Іванна Слабошпицька.

А також, Іванна Слабошпицька повідала, як виникла ідея даної фотосесії, і як їй працювалося з сім`єю Валентини Хамайко.

У цьому журналі дві обкладинки: красива вагітна Валя і Валя, яку обіймають троє її дітей. Обкладинки ми презентуємо на нашій вечірці з нагоди 14-го дня народження Viva !, яка відбудеться 20 листопада.

У відвертому інтерв`ю на дев`яти полосах відома телеведуча також розповіла про те, як виховує дітей та поєднує роботу і обов`язки по дому. 

21.11.2018

Редакция телеканала 1+1

Фото по теме


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений