Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Санофі запрошує молодих вчених до участі в конкурсі наукових досліджень в сфері медицини

Конкурс в Україні
Конкурс в Україні

Провідна компанія у сфері охорони здоров`я, оголосила про початок конкурсу «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині», який вперше проводиться в Україні у партнерстві із Національною академією медичних наук. Мета конкурсу – надихнути українських вчених на нові наукові досягнення та підтримати їхні напрацювання. Переможці конкурсу – автори трьох найкращих робіт – будуть нагороджені грошовими призами та отримають 150, 100 та 50 тис. грн. відповідно.

До участі в конкурсі «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» запрошуються вчені віком до 40 років, які мають українське громадянство та постійно проживають на території України. Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі у складі провідних українських науковців та експертів у різних галузях медицини на чолі з президентом НАМН України Віталієм Цимбалюком.

Роботи на конкурс можна завантажити на сайті: www.sanofi.uaдо 20 березня 2018 р. включно.

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, академік НАМН України: «Сьогодні українській науці, як ніколи, потрібна ґрунтовна та довгострокова підтримка держави, а також інвестиції з боку бізнесу. Зараз академія творить медичну науку у надзвичайно складних умовах. А для розвитку науки потрібно вкладати гроші в обладнання, реактиви, комунікації із науковцями-партнерами з інших країн. Тоді будуть гарні результати, лікування, прогрес досліджень і збереження якості життя більшої кількості українців. І держава, і бізнес, і третій сектор, який дедалі більше розвивається у нашій країні, повинні об`єднувати зусилля заради поліпшення здоров`я пацієнтів, а особливо, людей з важкими хронічними хворобами. І ми дуже раді, що такий проект як «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» стартує сьогодні в Україні. Раді бути партнером конкурсу та мотивувати нашу молодь працювати над дослідженнями».

Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні: «Ми в Санофі віримо, що майбутнє дає нам значну надію на розробку нових, більш ефективних рішень та інновацій у сфері охорони здоров`я, щоб покращити життя мільйонів людей. Реальні потреби пацієнтів і бажання підтримати молодих вчених надихнули Санофі розпочати конкурс "Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині». Ми віримо, що Україна має багато талантів, які займаються медичними дослідженнями та інноваціями в охороні здоров`я та потребують заохочення і підтримки. Цей проект – наша інвестиція в майбутнє української медичної науки, і це майбутнє мотивує».

Детально про умови конкурсу та вимоги до статей читайте на сайті: www.sanofi.ua, а також на Facebook-сторінці: www.facebook.com/nagorodasanofi. 

02.12.2017

Світлана Довгич, Керівник департаменту з питань корпоративних комунікацій Санофі в Україні, Tel.: + 38 044 354 20 00, Svitlana.Dovgych@sanofi.com

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений