Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Санаторно-курортне лікування потерпілих на виробництві

Постановою правління Фонду соціального страхування від 24.05.2017 року №33 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Відтепер потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання, які згідно висновку МСЕК мають право на санаторно – курортне лікування, можуть вільно вибирати санаторно – курортний заклад, розташований на території України, відповідно до медичних показань за профілем лікування.

Для взяття на облік для отримання путівки потерпілі (або уповноважені ними особи) подають до робочих органів Фонду такі документи:

-  заяву за встановленою формою (із зазначенням назви санаторно-  курортного закладу та його місцезнаходження);

-  висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно – курортному лікуванні;

-  медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о;

-  індивідуальну програму реабілітації (за наявності);

-  копію паспорта потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого (якщо таку потребу визначено комісією МСЕК).

На підставі вказаних документів робочий орган Фонду погоджує із санаторно-курортним закладом прийняття потерпілого на санаторно – курортне лікування та укладає тристоронній договір (санаторій, потерпілий, Фонд). Граничний розмір витрат на одного потерпілого на поточний рік для відшкодування вартості ліжко – дня санаторно – курортного лікування через безготівкове перерахування коштів санаторно – курортним закладам, з якими укладено відповідні договори, затверджується правлінням Фонду.

Робочі органи Фонду компенсують витрати на проїзд до санаторно – курортного закладу і назад потерпілому згідно із проїзними документами (квитки, квитанції на постільну білизну та транспортування багажу). Якщо потерпілий має право на безкоштовний проїзд відповідно до чинного законодавства, то відшкодування витрат провадиться з урахуванням пільг.

У разі невикористання потерпілим права на санаторно – курортне лікування у зв’язку з відмовою від забезпечення путівкою, вартість путівки не компенсується.

01.07.2017

Прес – служба Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений