Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Працюючі громадяни Чернігівщини лікуються по безкоштовних путівках Фонду

В області продовжується забезпечення працюючих громадян (застрахованих осіб) соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В рамках цієї роботи лише на минулому тижні відбулося 15 засідань відбіркових комісій лікувально-профілактичних закладів по медичному відбору та направленню застрахованих осіб на відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів по путівках, придбаних за кошти Фонду (засідання комісій відбуваються кожного тижня).

Заходи відбувались за участі представників Бахмацької, Козелецької, Корюківської, Менської, Ніжинської, Прилуцької, Чернігівської міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій. В результаті виділено 15 безкоштовних путівок в реабілітаційні відділення семи санаторно-курортних закладів різних регіонів, в тому числі Вінницької, Закарпатської, Львівської та Полтавської областей.  Крім цього, на санаторний етап реабілітації хворим продовжено тимчасову непрацездатність на весь термін з урахуванням проїзду. Тобто після повернення до роботи застрахованим особам будуть оплачені лікарняні листки за рахунок коштів Фонду.

Застраховані особи, що перебували на лікуванні в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів області були направлені на реабілітацію по 10 профілях.

Всього протягом березня в реабілітаційні відділення санаторіїв вже направлено 46 хворих – застрахованих осіб по путівках за кошти Фонду; до кінця місяця така чисельність складе 56 осіб.

Наразі триває активна робота по путівках з датами заїзду наступного кварталу (отримання путівок від санаторіїв та передача лікувальним закладам, а також відбір хворих). Крім того на тижні профільними спеціалістами проводилась робота щодо формування заявки (пропозицій) по закупівлі додаткових путівок на відновлювальне лікування на ІІ – IV квартали 2017 року.

08.04.2017

Прес – служба Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений