Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Нове партнерство Львівської бізнес-школи та проекту «Есенції» у сфері бізнес-освіти

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та молодий український стартап Есенції створили нову можливість вдосконалюватись і розвиватись: проект «Есенції LvBS» – аудіокниги скороченого формату, що розкривають зміст найцікавіших видань зі сфери підприємництва, інновацій, технологій, рекрутингу та ін.

«Есенції LvBS» – це щотижневі знайомства із великими ідеями кращої бізнес-літератури, яка ще не вийшла в українському перекладі. Короткі аудіо-випуски «Есенцій LvBS» показують головну суть світових бестселерів і допомагають зрозуміти, яку саме книгу ви б хотіли прочитати повністю.

«Зараз проблема не у відсутності бажання читати, а у відсутності часу на це, – коментує співзасновниця проекту «Есенції» Юлія Гемберг. – Тому ми намагаємося робити «Есенції» сервісом мобільного навчання. З акцентом на мобільне. Наша увага фрагментована, інколи є 15 хвилин щось послухати за кермом, іншого разу 5 хвилин щось почитати перед зустріччю. Ці фрагменти це час для «Есенцій». Ми радіємо партнерству з LvBS, бо тепер у нас є ще більше натхнення створювати цікаві та ефективні бізнес-есенції. Адже, бізнес це і про саморозвиток, і про психологію, і навіть про історію».

«Для бізнесу важливо отримувати швидко та концентровано нову корисну інформацію про глобальні тенденції, дослідження ринків, лайфхаки у маркетингу, запуску продуктів, саморозвитку та ще сотнях інших тем, які мають вплив на ефективність вашої компанії, команди, продаж чи просто приносять натхнення для нових бізнес-ідей. Ми вирішили бути максимально лаконічними у подачі корисних знань та допомогти вам витрачати час тільки на ті книги, які допоможуть у досягненні ваших цілей!», – наголосила директор із стратегічного розвитку Львівської бізнес-школи УКУ Роксоляна Вороновська.

Два випуски “Есенцій”, які ви можете прослухати просто зараз:

1. «The Four» – книга Скотта Галловея «Четвірка» розповідає про те, як Apple, Amazon, Facebook і Google змінили світ, у якому ми живемо. https://goo.gl/g28Ad5

2. «Smartcuts» – книга Шейна Сноу «Розумні скорочення» – це захоплююча розповідь про комп`ютерних хакерів, новаторів, стартаперів та знаменитостей, що підкаже вам, як зруйнувати стереотипи та швидко досягти неймовірних успіхів https://goo.gl/dZGSDq

Слухати #ЕсенціїLvBS щотижня можна на фейсбук-сторінці Lvivbusinessschool, а також на youtube-каналі школи: https://goo.gl/RdNDNk.

Львівська бізнес-школа УКУ заохочує всіх ефективно використовувати свій час для навчання та зростання!

Довідка. Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 10 років. Місія: LvBS “Україна на бізнес-карті світу”. Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють такі програми: Key Executive MBAпрограма особистого та професійного розвитку для власників та керівників бізнесу; програма для тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток; для молодих стартаперів. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

03.11.2018

Львівська бізнес-школа

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений