Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

На допомогу звільненим військовослужбовцям

ЗСУ" в межах співпраці України з НАТО. На урочистому закритті виступив менеджер Навчальний центр громадської організації «Ліга офіцерів» у с.Гончарівське Черніг.обл. завершив виконання проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям програм НАТО –Україна г-н Крістофер Штаудт.

Мета даної діяльності – підтримка військовослужбовців ЗСУ та НГ у їх переході з військової до цивільної кар`єри. Студентами курсу стали військовослужбовці, що підлягають звільненню у найближчий рік або колишні військовослужбовці, що покинули ряди ЗСУ не давніше ніж 3 роки тому. Частина студентів є професійними військослужбовцями, що покинули ряди ЗСУ до 10 років тому, і пізніше були мобілізовані до АТО. Даним курсом забезпечено професійну перепідготовку; під час та після курсу надається підтримка у працевлаштуванні.

Проект спрямований на зниження впливу соціальних наслідків реформ оборонного сектору України. Таким чином, інтелектуальний потенціал колишніх офіцерів Збройних Сил України – слухачів курсів перепідготовки – буде ефективно використаний для їхньої успішної адаптації в цивільному суспільстві.

Для реалізації цього проекту в січні 2017 року було проведено моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. Безпосередньо перед початком курсу менеджери Ліги офіцерів у Чернігівської області, спільно з командуванням військових частин Збройних Сил України відібрали військовослужбовців для проходження ними перепідготовки та отримання допомоги в працевлаштуванні. Як результат, була сформована група слухачів, що нараховує 24 чол.

Програма курсу включає в себе 350 годинну підготовку. Щоб повністю відповідати викликам сьогодення, під час проведення перепідготовки офіцерів, для слухачів також проводяться тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також були залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.

10.06.2017

Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів», тел: 0638195045 - Володимир

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений