Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Коктейлі Молотова на монастир монахинь (відкритий лист Президенту України П.О.Порошенку)

Шановний пане Президенте!

Звертаємося до Вас з проханням про допомогу і охорону нашого монастиря у Львові-Брюховичах, вул. Шкільна, 27, бо життя сестер знову в небезпеці!

13 липня 2017 року о 23:30 було скоєно напад на наш монастир. Невідома група чоловіків кинула у вікна коктейлі Молотова. В монастирі спало 30 сестер і 5 гостей. Тільки завдяки Божому чуду не дійшло до катастрофи і монастир не став братською могилою.

Подібний напад з коктейлями Молотова на наш монастир ми вже недавно пережили. Це було о третій годині ночі. Сестри до сьогодні несуть наслідки на своєму здоров`ї. Також тоді всі могли загинути від задушення і спалення, а монастир згоріти у вогні (https://youtu.be/2Gg_4uAeIPo, https://youtu.be/p3ja4hhR4uI). Злочин не був належним чином розслідуваний і жодний злочинець не був покараний! Це причина того, що злочинна акція повторилася.

Наш монастир заснував митрополит А.Шептицький у 1925 році і назвав його монастирем святого пророка Іллі. Дев`ять років тому монастир відділився з-під порядкування сьогодні вже покійному кард. Л. Гузару. Причина полягала в тому, що в книзі «Бесіди з блаженнішим Любомиром Гузаром. До постконфесійного християнства» (2006) він поставив під сумнів найосновніші правди християнства, а саме: Божество нашого Спасителя, Ісуса Христа, дівицтво Пресвятої Богородиці, заперечив вічність пекла і схвалив гомосексуальну активність та окультизм (віщування).

Наш монастир залишився вірним правовірному вченню, яке представляв наш засновник, митрополит Андрей Шептицький, ЧСВВ.

Оскільки напади на монастир повторюються, у нас є серйозні побоювання за життя сестер.

Пане Президенте, просимо Вас втрутитися і, таким чином, запобігти масовій трагедії.

Наперед вдячні

15.07.2017

Ігуменя монастиря, с. Магдалина

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений