Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Гумор перемагає! Переможці ІІІ Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю́»

Під час виступу на фестивалі
Під час виступу на фестивалі

Третій рік поспіль гумор єднає творців з України та найближчого зарубіжжя на єдиному в Україні Фестивалі комедійного мистецтва «ГаШоТю́».

Суворе авторитетне Журі Фестивалю тримає жорстку планку для учасників усіх номінацій і вже втретє не знаходить достойних першого місця в номінації «Краща короткометражна кінокомедія». Цьогоріч ця найвища нагорода дісталася тільки двом номінантам із м. Запоріжжя: Денису Астаф`єву у номінації «Краще гумористичне оповідання» та Тетяні Лютій в номінації «Краща комедійна фоторобота».

Фестиваль пройшов містами Березань, Рівне, Запоріжжя, Київ. Урочисте відкриття відбулося у Міжнародний День театру в м. Березань, де цілий день проводилися цікаві культурні заходи. А 1 квітня, у Міжнародний День гумору, в Будинку кіно Національної Спілки кінематографістів України пройшло урочисте закриття Фестивалю і вручення дипломів учасникам і подяк партнерам.

«Третій Фестиваль «ГаШоТю́» відзначився тим, що надійшло більше робіт від учасників, по деяким номінаціям – у півтори рази, що свідчить про те, що цей фестиваль потрібен людям для отримання визнання, натхнення, обміну досвідом і корисними контактами. Адже фестиваль збирає авторів, режисерів, акторів, продюсерів, які разом створюють цікаві мистецькі продукти: кінофільми, вистави та інші, - відзначає Арт-директор і засновник Фестивалю актриса, сценарист, продюсер, Член Національної Спілки театральних діячів України Тетяна Щастіна, - поширилася й географія фестивалю: приєдналися міста Березань і Рівне. Ми щасливі тим, що фестиваль набув популярності серед юнацтва: надійшли кінофільми, вироблені школярами, - стрічки було показано у позаконкурсній програмі в різних регіонах країни».

Учасники Фестивалю отримали важливі поради від професіоналів підчас експрес-пітчингів для сценаристів, а також на творчих зустрічах після кожної ескізної вистави за п`єсами переможців, що, безперечно, надихне всіх на нові творчі звершення.

Переможці ІІІ Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю́»:

Номінація «Краща короткометражна кінокомедія»
2 місце - "Большой", Ю. Солодов, Кемерово
3 місце – «Соблазнение», В. Гриценко, м. Київ

Номінація «Краща комедійна п`єса»
2 місце – «Угода з ангелом», Неда Неждана, м. Київ
3 місце – «Пташиний двір», Юрій Васюк, м. Чернігів
Спеціальна відзнака за оригінальну ідею – «Чесний суддя», Юрій Васюк, м. Чернігів

Номінація «Краща віршована гумореска» 
Спеціальна відзнака за кращу гумореску в номінації– Золотий гусак, 
А. Длугунович, м. Березань

Номінація «Краще гумористичне оповідання»
1 місце – Волшебная сигарета, Д. Астаф`єв, м. Запоріжжя
2 місце – Сила жизни, О. Камєнєва, м. Запоріжжя

Номінація «Краща комедійна фоторобота»
1 місце – Т. Люта - Дієва реклама, м. Запоріжжя
2 місце – Андрій ЕР- Кто стрелял, м. Киев
3 місце – Андрій Недзельницкий – Краще баскетбол, м. Київ

Фестивлаь покликаний підтримати найскладніший жанр – комедійний – та показати, що комедія супроводжує нас скрізь,як у житті, так і в мистецтві. У кіно – це кінокомедії,в  театрі – комедійні п`єси, у фотомистецтві є фотороботи комедійного жанру. Фестиваль не обмежується тільки Україною, тому учасники можуть бути з будь-якої країни. Відібраний авторитетним Журі матеріал демонструється в різних регіонах України.

Партнери Фестивалю:

Національна Спілка кінематографістів України,  видавництво Міністерства культури України – «Культура і життя», Національна Спілка фотохудожників України,Запорізький обласний краєзнавчий музей, Запорізький обласний художній музей, Запорізька Державна телерадіокомпанія, Рівненський обласний краєзнавчий музей, Відділ культури і туризму м. Березань, Продюсерський центр «Тенериф», Гільдія сценаристів України.

08.04.2017

Організатор Фестивалю – Академія творчості «АМПЛУА», atamplua@gmail.com

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений