Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Фінансування витрат Фонду соціального страхування

Раніше вже повідомлялося, що з 1 серпня розпочало свою роботу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб Чернігівщини та якими в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності.

Фінансування витрат, пов`язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно та згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками до відділень управління виконавчої дирекції.

За серпень страхувальниками подано 2 229 заяв-розрахунків на загальну суму 14 млн. 646 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності -  9 млн. 151 тис. грн., по вагітності та пологах - 5 млн. 405 тис. грн. та на поховання - 90 тис. грн. Профінансовано заяв на загальну суму 14 млн. 081 тис. грн., решта - на початку вересня.

Водночас, були профінансовані щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей на суму 0,8 млн. грн. та страхові витрати на медичну то соціальну допомогу, зокрема, витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію, допомога в зв`язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, на суму 0,26 млн. грн. 

Варто зазначити, що крім забезпечення в повній мірі матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг, проводяться заходи з профілактики нещасних випадків, здійснюються перевірки обгрунтованості видачі і продовження листків непрацездатності, відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

 

09.09.2017

Прес - служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений