Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушення зі збитками 8,4 тис. грн

Виловлена риба у Чернігівській області
Виловлена риба у Чернігівській області

Чернігівським рибоохоронним патрулем, спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, 02.01.2019  в ході проведення рибоохоронного рейду, затримано двох мешканців с.Городня, які за допомогою сітки зяберної виловлювали рибу на озері «Чернече» поблизу с. Миколаївка, Менського району.

Правопорушники в незаконний спосіб виловили 21 кг риби: щука – 17 шт., лин –1 шт., лящ – 7 шт., білизна – 1 шт., окунь – 21 шт., чим завдали збитків рибному господарству України на суму 7701 грн.

Цього ж дня, на озері біля с.Анисів Чернігівського району, затримано жителя м.Чернігів. Чоловік «рибалив» за допомогою остей, які є забороненими знаряддями лову і, на момент затримання, встиг виловити 2 особини щук.  Збитки по даному факту склали 680 грн.

 Складені протоколи про адміністративні правопорушення будуть направлені до Менського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Якщо Ви стали очевидцем порушення правил рибальства, не будьте байдужими, повідомляйте про дані факти на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557.

23.02.2019

Чернігівський рибоохоронний патруль

Фото по теме


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений