Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Чернігівським відділенням Фонду соціального страхування оплачено 4,3 тисячі листків непрацездатності

Чернігівське відділення є найбільшим структурним підрозділом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернігівській області, до компетенції якого, крім інших питань, входить надання застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати.

З 1 серпня 2017 року відділення здійснює фінансування підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з метою оплати листків непрацездатності працюючих міста Чернігова, а також Чернігівського та Ріпкинського районів.

Кожен працюючий, а їх Чернігівським відділенням охоплено понад 96 тисяч, має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, станом на 12.09.2017, вже перераховано більше 6,3 млн. гривень.

На матеріальне забезпечення майбутнім мамам, за період відпустки по вагітності та пологах, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 після пологів, виплачено понад 4,3 млн. грн.

На поховання застрахованих осіб та членів їх сімей, які перебували на їх утриманні, спрямовано 49,2 тис. гривень.

Діяльність відділення має чітко виражене соціальне спрямування. Ми працюємо стабільно й ефективно на благо людей, які потребують нашої допомоги.

14.10.2017

Прес - служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений