Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Чернігівська область на 10-му місці за витратами на боротьбу зі СНІДом

В Інституті аналітики та адвокації проаналізували скільки коштів витратили на боротьбу зі СНІДом у 2017 році. Спеціалісти створили рейтинг, який показує наскільки успішно кожен регіон виконує план. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів. Чернігівська область на 10-му місці, а її обласний центр посів 5-ту позицію.

У Чернігівській області на 2017 рік затвердили 1,9 млн. грн. Аналітичні дані демонструють, що за перші 6 місяців використали близько чверті коштів.

-  Ми проаналізували напрямки лікування та профілактики супутніх до СНІД захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Чернігівська область на 3-му місці за витратами на напрямок профілактичного характеру. На заходи лікування в програмі коштів не заплановано.

(Інфографіка: витрачене на профілактику)

В обласному центрі Чернігівщини прогнозований бюджет схвалили в повному обсязі, а в першому півріччі витратили близько половини грошей.

-  Як і в самому регіоні, коштів на напрямок лікувального характеру в програмі протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу не планували. – говорить Олександр Ткаченко. – За кількістю витраченого на профілактику місто знаходиться на 10-му місці рейтингу.

У кінці 2017 року на Чернігівщині зареєстрували 3 966 ВІЛ-інфікованих осіб. Порівняно з 2016 роком у регіоні збільшилося фінансування та витрати у грошовому еквіваленті. Показники м. Чернігів вповні відповідають прогнозованим програмою обсягам, а витрати за півроку досягли половини планованих коштів. За результатами дослідження Чернігівська область на 10-му, а м. Чернігів – 5-му місці рейтингу.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров`я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». 

10.02.2018

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Фото по теме


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений