Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Алла Мазур знову стала однією з найвпливовіших жінок України

Телеведуча Алла Мазур
Телеведуча Алла Мазур

Журнал Фокус 18 жовтня представив традиційний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України». Всі учасниці списку були розподілені на категорії: «Лідери», «Кумири», «Стратеги», «Рульові», «Майстри» та «Бізнесвумен». Така концепція дозволила максимально точно відобразити різноманіття важелів впливу учасниць рейтингу.

Другий рік поспіль рейтинг очолює Юлія Тимошенко. До першої десятки увійшли жінки, які впливають на політичний курс держави у різних сферах, -  це перший віце-спікер Ірина Геращенко, представниця президента у парламенті Ірина Луценко, єдина жінка-губернатор Юлія Світлична, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, омбудсмен Людмила Денисова та інші.

У список найвпливовіших також потрапили відомі українські бізнесвумен, журналісти, громадські діячки та спортсменки – Філя Жебровська, Єлизавета Юрушева, Ольга Кудіненко, Юлія Мостова, Алла Мазур, Соня Кошкіна, Джамала, ONUKA, Ольга Харлан, Еліна Світоліна, Марія Музичук, Дар`я Білодід, Валерія Заболотна, Христина Соловій, Катерина Загорій, Світлана Ройз, Ірина Данилевська та інші.

Лідером у рейтингу серед усіх телеведучих-тележурналістів цього року, як і торік стала Алла Мазур – автор і постійна ведуча програми "ТСН Тиждень" на каналі "1+1". Алла Мазур посіла 60-ту сходинку, таким чином вона піднялася у рейтингу на чотири сходинки вище ніж торік. Рекордсменка нагород, володарка восьми телетріумфів, свої успіхи пов`язує з командою ТСН-Тижня. Щонеділі новини з Аллою Мазур дивляться 25 мільйонів телеглядачів в Україні.  Журналістські розслідування програми допомагають розпочати необхідні зміни в суспільстві.

“Ми не лише інформуємо, спостерігаємо та занурюємося у суть того, що відбувається.  Ми активно взаємодіємо з глядачами і цю нашу впливовість націлюємо на вирішення конкретних проблем, змушуємо ворушитися людей у владі. Саме таку журналістику прямої дії я вважаю дуже важливим трендом сучасних медіа ”  - вважає Алла Мазур

На підтвердження цих слів Алла Мазур наводить приклади: дієві журналістські розслідування про життя слабочуючих людей у Херсоні, Дніпрі і Львові, про проблеми шкільного харчування та фальсифіковане масло. 

«ТСН-тиждень» найрейтинговіша підсумкова інформаційна програма на українському телебаченні: середній рейтинг продукту з початку 2018 року становить 3.9% по аудиторії 18-54 (Україна) та 3.8% по 18-54 (міста 50К+). Частка програми – 12.2%/12.7% (18-54 Україна / 18-54 50К+). Програма також охоплює найбільшу аудиторію серед підсумкових новин – загальне охоплення «ТСН-тиждень» з початку 2018 року склало майже 25 млн телеглядачів (4+ Україна).

20.10.2018

Редакция телеканала 1+1

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений