Новости Украины Новости украинских ПРЕСС-ЦЕНТРОВ
медиа интернет-издание Чернигов-Град

«Ціновий дозор»: Усі ціни ліків на одному майданчику

Ліки
Ліки

Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації розповідають, що за допомогою «цінового дозору» (www.dozorro.org/medical_contracts) можна дізнатися ціни медичних препаратів та порівняти їх вартість у різних регіонах.

Інструмент, створений Transparency International,  знаходиться на моніторинговій платформі DoZorro.

- У фокусі нашої уваги –  медицина. – розповідає аналітик ІАА Олена Дмитренко. – За допомогою «цінового дозору» ми можемо відслідкувати вартість одного й того самого препарату, закупленого в один час, у різних регіонах України. Це дозволить побачити реальні ціни, за якими постачальники пропонують медичні препарати лікарням, і виявити,  де вартість на них суттєво завищена. У процесі моніторингу такі тендери, у першу чергу, потрапляють до уваги громадськості, яка слідкує за медичними закупівлями. Адже зависокі ціни можуть свідчити про недобросовісність, як учасника так і замовника.

Мета порталу: зменшити вартість медичних препаратів за одиницю товару, де це можливо, усунути порушення, зробити медицину комфортнішою та доступною. Також це допоможе вивчити найкращі практики економії у регіонах України.

«Ціновий дозор» - постійно доповнюється новою інформацією за результатами щойно проведених тендерів. Тепер ним можуть користуватися абсолютно всі.

09.06.2018

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

12345


Добавить комментарий Просмотреть комментарии


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений