Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадСтартував огляд-конкурс на кращу бригаду аварійно-диспетчерських служб ПАТ «Чернігівгаз»

Стартував огляд-конкурс на кращу бригаду аварійно-диспетчерських служб ПАТ «Чернігівгаз»Днями на учбово-тренувальному полігоні ПАТ «Чернігівгаз» розпочалися змагання аварійно-диспетчерських служб газових господарств. В конкурсі візьмуть участь 78 фахівців, що входять до складу 26 бригад АДС. Змагання дадуть аварійникам змогу відпрацювати навички з ліквідації надзвичайних ситуацій пов`язаних з витоком газу в умовах, наближених до реальних.

Основне завдання полягає у відпрацюванні дій аварійної служби в трьох ситуаціях – виявити і якнайшвидше усунути витік газу на засувці в газовому колодязі, на фланцевому зєднанні житлового будинку та на підземному газопроводі низького тиску. Час ліквідації аварії відіграє важливу роль. Команда, яка не впоралась із завданням за 40 хвилин, знімається зі змагань.

На загальну оцінку також впливає знання теорії, оснащення та технічний стан автомобіля, правильність застосування рятувальних засобів та відповідність дій регламентам і нормативним документам. За підсумками всіх етапів комісія визначить три найкращі бригади.

«Конкурс повинен виявити рівень майстерності і готовності аварійників до надзвичайних ситуацій. Захід дуже потрібний, адже це і тренінг, і, водночас, можливість перевірити свої навички, подивитися, як працюють досвідченіші колеги. До того ж АДС є однією з найважливіших наших служб - від їхньої професійності в першу чергу залежить безпека споживачів» - зазначив заступник голови правління - головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

В день відкриття виступали команди Головного підрозділу і Щорського УГГ, які в минулорічних змаганнях неодноразово досягали найкращих результатів. Кращу підготовку показала бригада з м. Чернігова. На першому етапі – газовому колодязі – для усунення витоку аварійникам знадобилося 12 хв.14с., другий – фланець – відпрацювали за 5 хв.16 с., витік газу на підземному газопроводі був ліквідований за 17хв.15с.
Подібні змагання є традиційними і проводяться щороку перед опалювальним сезоном, коли зростає споживання газу і збільшується кількість аварійних викликів.

Довідка:
Аварійно-диспетчерська служба – підрозділ екстреного цілодобового реагування на надзвичайні ситуації, повязані з витоками газу на системах газопостачання. АДС ПАТ «Чернігівгаз» є в кожному районі Чернігівської області, загалом – 26. Бригада служби «104» складається з трьох фахівців – майстра, слюсаря і слюсаря-водія.
В минулому році аварійно-диспетчерськими службами ПАТ «Чернігівгаз» усунуто понад 15,5 тисяч витоків природного газу, в опалювальний сезон 2013-2014 р.р – понад 8,2 тисячі.

2014-08-25 15:44:02

Свириденко Н. О.Фото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку