Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадМіжнародний експерт з тваринництва провів освітній семінар в Чернігівській області

Міжнародний експерт з тваринництва провів освітній семінар в Чернігівській областіНещодавно у Чернігівській обл., с.Красносільське відбувся освітній семінар від групи компаній «Агровет Атлантик» на тему: «Як виростити високопродуктивну корову з Вашої телички: сучасні світові тенденції у вирощуванні ремонтного молодняку». Семінар провів міжнародний експерт з 20-річним досвідом, технічний директор із ВРХ (великої рогатої худоби) групи компаній «Агровет Атлантик» Пітер ван Дорен (Нідерланди). За свою карєру він консультував тисячі фермерських господарств у близько 30-ти країнах на пяти континентах.

На семінарі Пітер ван Дорен розглянув такі теми:
Розвиток рубця: крохмаль – друг чи ворог;
Як запобігти зниженню середньодобових приростів після зняття з випойки;
Який фураж є найкращим для ваших телят.

«Корова – це пазл. Якщо його правильно складати з перших тижнів народження теляти, через 2 роки ви отримаєте здорову, високопродуктивну корову, яка покаже хороший результат» - прокоментував Пітер ван Дорен в ході семінару. Також експерт з тваринництва зазначив, що найважливішим у розвитку телят є годівля в перші 8 тижнів життя. В цей період потрібно годувати молодняк не тільки добре, але й правильно, дотримуючись перевірених технологій.

Правильне годування ремонтного молодняку:
0-4 тижні – ні в якому разі не можна давати корми
4-8 тижнів – можна розпочинати годівлю якісним сіном
8-й тиждень – розпочинаємо годувати кормами та комбікормами

Пітер ван Дорен: «Якщо ви вважаєте, що потрібно економити на годівлі телят, то через деякий час ви заплатите набагато більше. Інвестуючи у молодняк з першого тижня народження, ви інвестуєте у майбутнє вашого господарства. Старт вирішує майбутнє!».

В рамках заходу слухачі семінару завітали на ферму по вирощуванню ремонтного молодняку в с.Стрільники, де відбулося закріплення теоретичних знань на практиці.
Семінар відвідали зоотехніки, ветеринари, фермери, керівники та власники господарств Чернігівської та Сумської області. Семінар у Чернігівській області став пілотним заходом з циклу освітніх семінарів, запланованих групою компаній «Агровет Атлантик» на 2014 рік в рамках загальнонаціональної програми підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців з ВРХ та свинарства.
Завдяки освітній програмі ГК «Агровет Атлантик» протягом 2014 року фермери з різних областей України отримають можливість обмінятися досвідом з провідними міжнародними експертами компанії, розширити свої знання, дізнатися про світові тенденції та застосувати отриману інформацію на практиці для досягнення найкращих результатів на своєму господарстві та у своєму регіоні.

Про експерта.
Пітер ван Дорен — технічний директор з ВРХ (велика рогата худоба) групи компаній "АгроВет Атлантик", експерт світового рівня по годівлі ВРХ.
Сьогодні в активі Пітера ван Дорена майже 20-річний досвід в області розробки раціонів годівлі для ВРХ, агроконсалтинг та управління великими тваринницькими господарствами з поголівям до 25 тис. голів дійного стада. Як провідний європейський експерт з ВРХ він відвідує і консультує великі тваринницькі господарства більш ніж у 30-ти країнах світу на пяти континентах.
Біографія:
У 1995 році закінчив провідний аграрний вуз Wageningen University (Нідерланди) за спеціальністю «Годування тварин та бізнес- економіка».
У 1995 - 2000 рр. починав карєру в якості менеджера, консультанта і нутриціоністів в агрокомпанії Coppens International BV (Данія). Протягом 2000 - 2005 рр. займав пост технічного директора в компанії Joosten Products BV (Provimi group), яка лідирує на європейському ринку з експорту кормів.
У 2005 - 2010 рр. приєднався до агрохолдингу Trouw Nutrition International, який входить до трійки світових лідерів галузі. У компанії Trouw Nutrition / Nutreco очолив департаменти по розробках в годівлі тварин: Global Innovation, Product Management, Species Councils, Nutreco Ruminant Meeting і Nutreco Ruminant Acadamy.
З 2013 року займає пост технічного директора по ВРХ групи компаній " АгроВет Атлантик" (Україна).

Про групу компаній «АгроВет Атлантик».
«АгроВет Атлантик» — міжнародна група компаній, що розробляє інноваційні комплексні рішення та гарантує підвищення ефективності бізнесу в тваринництві та птахівництві.
Комплексні рішення:
виробництво високоякісних кормів та кормових добавок;
проектування і будівництво тваринницьких комплексів;
постачання та комплектація обладнання для тваринництва;
ветеринарія та генетика;
технологічний консалтинг;
проекти «під ключ».
Група компаній «АгроВет Атлантик» володіє 10% ринку кормових добавок в Україні. Компанія застосовує у своїй роботі унікальну 3D-технологію в годівлі (завод ССРА, лабораторія Deltavit, експериментальна ферма EuroNutrtion Farm). На території України «Агровет Атлантик» побудувала пять виробничих обєктів, обладнаних іспанським партнером Exafan. Компанія співпрацює з найбільшими європейськими виробниками: з кормів - ССРА (Франція), обладнання – Exafan (Іспанія), кормових добавок – Pancosma (Швейцарія) i Volaс (Великобританія). У 2013 р. «АгроВет Атлантик» відкрила ексклюзивну голландську лабораторію BLGG з дослідження сільскогосподарьских кормів. Компанія представлена на міжнародних ринках СНД, Азії, Близького Сходу й Африки.
Штат працівників компанії налічує понад 300 фахівців різних напрямків. Серед клієнтів – близько 2 000 компаній, серед яких – потужні агрохолдинги, великі й середні господарства, в тому числі на близькому зарубіжжі.
Офіційний сайт: http://avatlantik.com.ua/
FB-сторінка: https://www.facebook.com/Agrovet.Atlantik

Використані матеріали ГК «Агровет Атлантик»

2014-06-30 20:35:25

Николай СиверецФото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку