Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадПрезентували книгу про лісопарки Чернігова

Презентували книгу про лісопарки Чернігова15 вересня у читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація монографії Володимира Брайка "Лісопарки Чернігова та їх рекреаційні особливості". Автор книги – кандидат сільськогосподарських наук, начальник КП "Зеленбуд" міської ради, доцент Чернігівського національного технологічного університету у своєму виступі розповів, що спонукало його до написання книги, наголосив на важливості теми для міста Чернігова.

У книзі теоретично узагальнені та проаналізовані експериментальні матеріали щодо сучасного стану властивостей лісопаркових насаджень Чернігова. Запропоновані шляхи підвищення рекреаційних, естетичних та екологічних складових.

На презентацію завітали колеги автора, фахівці лісового та садово-паркового господарства міста, охорони природи, екологи, аспіранти і студенти місцевих вузів, друзі автора: Шеремет О.С. – депутат міської ради; Атрощенко Б.Ф. – начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради; Мітеров О.Й. – заступник директора українсько-російського Інституту; Кошельник В.І. – головний інженер КП "Зеленбуд". Головною темою обговорення книги було збереження історичних лісопарків м. Чернігова: "Кордівки", "Ялівщини", "Урочища Cвятого", "вздовж Київського шосе" та їх рекреаційних можливостей.

Ведуча заходу Галина Іванцова, заввідділом документів природничо- та сільськогосподарського змісту, на високому професійному рівні прокоментувала книжково-ілюстративну виставку "Ліси – національне багатство України" та запросила гостей ознайомитися з нею.

2015-09-22 19:45:22

Галина Іванцова, тел. 77-42-78Фото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку