Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадЧернігівські учні зустрілися з письменниками

Чернігівські учні зустрілися з письменникамиПисьменник і головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк і найтаємничіший сучасний український дитячий письменник Олег Чаклун 15 травня завітали до Чернігівської міської центральної бібліотеки для дітей імені Олександра Довженка, щоб порадувати своїх маленьких читачів новими книгами. Письменник Сергій Дзюба розповів про життєвий і творчий шлях Івана Андрусяка, якого він знає особисто і захоплюється його творами. Чернігівчани знайомі з творчістю Івана Михайловича не тільки з його книжок, а ще й з вистави «Як подружитися з Чакалкою», яка поставлена Чернігівським обласним театром ляльок імені Олександра Довженка за мотивами повісті-казки «Стефа і її Чакалка».

Слід сказати, що твори Івана Андрусяка мають велику популярність серед дітей молодшого віку і в бібліотеці на книжкових полицях вони не затримуються.

Діти (учні 4 класу ЗОШ № 10) залюбки спілкувалися з письменниками. Адже у них багато спільного, та й пишуть автори для дітей і про дітей, тому у найменших читачів вони користуються неабиякою популярністю і любов`ю. Письменники читали свої твори і жваво спілкувалися з допитливими шанувальниками їхньої творчості. Коли Івана Андрусяка запитали як давно він почав писати, то він відповів: «Я мріяв стати письменником відколи себе пам`ятаю. І перші свої вірші я створив тоді, коли ще не вмів їх записати».

Письменники не тільки презентували свої книги, а й книги видавництва «Фонтан казок». У подарунок бібліотека та її читачі отримали книги, серед яких і книга чернігівської письменниці (до речі, колишньої читачки бібліотеки) Оксани Куценко.

Наостанок Яковенко Анастасія, Таранов Богдан і Кондратенко Дарина продекламували власні вірші, чим дуже порадували гостей бібліотеки. Та найголовніше – маленькі читачі отримали заряд позитивної енергії і бажання прийти до бібліотеки, аби почитати нові книги улюблених авторів.

2015-05-22 14:11:57

Олена Костриця, бібліотека ім. О. П. ДовженкаФото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку