Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадСценарист із Чернігова став лауреатом Першого Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю»

Сценарист із Чернігова став лауреатом Першого Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю»З 27 березня до 1 квітня 2015 р. у Києві проходив Перший Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю» на підтримку поранених в зоні АТО. Авторитетне журі визначало переможців у чотирьох номінаціях: «Краща комедійна п`єса», «Кращий комедійний кіносценарій», «Краща короткометражна кінокомедія» та «Краща комедійна фоторобота». В останній номінації перше та друге місця поділили між собою запоріжці та львів`яни. В номінації «Краща короткометражна кінокомедія» суворе журі не визначило переможців. Втім, спеціальною відзнакою Фестивалю нагороджено киянку Марину Артеменко за фільм «Не менше 50 кг».

«Комедійний жанр – найскладніший, - відзначає Арт-директор Фестивалю комедії «ГаШоТю», актриса, сценарист, режисер, драматург, Член Національної Спілки театральних діячів України - Тетяна Щастіна, - тому й недивно, що цьогоріч у нас, нажаль, немає переможців у номінації «Краща кінокомедія». Сподіваємось, наступного року учасники Фестивалю представлять гідні роботи, варті найвищих нагород».

Лауреатом в номінації «Краща комедійна п`єса» став Олександр Куманський з смт Олександрівка Кіровоградської обл. А п`єса Миколи Михайлова із Запоріжжя «Ліліана, або Чого жінки хочуть» отримала спеціальну відзнаку Фестивалю. Разом з п`єсою О. Куманського «Тоталізатор» вона буде представлена й рекомендована для постановки організаторами Фестивалю всім українським театрам.

Також буде рекомендовано кінокомпаніям України і Гільдії сценаристів України два кіносценарії Юрія Васюка з м. Чернігів, що перемогли у номінації «Кращий комедійний кіносценарій».

Авторитетні кінознавці та театральні діячі вважають Фестиваль комедії «ГаШоТю» першим масштабним кроком у відродженні справжньої української комедії.

2015-04-08 15:41:09

Ярослав ТРИПОЛЬСКИЙФото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку