Новости Украины Общество и Государство
медиа интернет-издание Чернигов-ГрадУ Чернігові відбувся захід - "Передай добро по колу"

У Чернігові відбувся захід - Першою ланкою ланцюжка в «Колі добра» стало виготовлення японського журавлика – символу миру та надії в креатив-студії «КирпоносаStreet» при Центральній міській бібліотеці ім. О. П. Довженка м. Чернігів. Волонтерка бібліотеки Маргарита Тишковець, учениця ЗОШ №2 провела майстер-клас з виготовлення японських журавликів у техніці оригамі. Всі знають, що в країнах Сходу його вважають символом щастя, дружби та любові. Люди вірять, що коли зробити тисячу фігурок цієї пташки, а потім подарувати їх своїм друзям, то обов`язково здійсниться найзаповітніша мрія.

Адже діти не знаходяться осторонь подій, які відбуваються в Україні. Навіть юні українці й україночки в наш час встигли подорослішали та навчитися аналізувати останні події, які тривожать і викликають надзвичайну стурбованість. Діти вірять у щасливе, гідне майбутнє власної держави та прагнуть миру та добробуту для всіх. Журавлик щастя, відомий тим, що він дає надію на краще життя, на здійснення бажань. Діти вважають, що є на світі магія чудес. Як зазначила Олена Костриця, керівник студії: «При виготовленні діти були дуже щасливі та захоплені роботою. У свої вироби вони втілювали свої мрії про мирне життя в Україні».

Сучасна бібліотека – це територія єднання. Вона яскрава, нестандартна, з масою нових підходів і новітніх технологій. Працівники центру «Ти – не один», що діє при бібліотеці, прагнуть справити враження на сучасного юного читача, відкрити для нього світ читання та створити для користувачів максимально комфортне середовище для розвитку та спілкування, здійснити психологічне розвантаження, відкрити бібліотеку для всіх тих, кому потрібна книга.

Дуже важливо дітей у ранньому віці переконати, що бути волонтером – це шляхетно. Цим і займається бібліотека. Вона постійно залучає до роботи на постійних засадах юних активних представників громади для створення на базі бібліотеки сучасної толерантної території для розвитку та спілкування. Діти охоче діляться з товаришами своїми навичками та вміннями. За рахунок цього відбувається самореалізація дитини, можливість вчитися і розвиватися, розширюється коло спілкування. І головне, що волонтери отримують – це почуття своєї корисності в суспільстві.

Першими долучились до «Кола добра» бібліотеки Чернігівської міської ЦБС, партнер та інформаційний спонсор бібліотеки газета Чернігівської громади «Чернігівські відомості», які наступним ланцюжком акції бачать спільний проект по організації та проведенню загальноміського конкурсу малюнків до Дня захисту дітей – «Я мрію про мир!». Пропонуємо всім бажаючим долучитися до нашої акції миру!

2015-03-21 16:53:16

Олена Костриця, бібліотека ім. О. П. ДовженкаФото по темеЧИТАЙТЕ ТАКЖЕБесплатная подписка
на рассылку