Новости Украины Авто-мото
медиа интернет-издание Чернигов-Град

Завершилися зйомки документального фільму про мотоподорож по Карпатах

Під час зйомок фільму у Карпатах
Під час зйомок фільму у Карпатах

Кожен із нас хоча б раз у житті хотів проїхатися на мотоциклі – так, щоб вітер у вухах і тільки дорога попереду. 

А «Dustards» – перший український повнометражний документальний фільм про мотоподорож Західною Україною.  Прем`єра намічена на весну 2016 року, але вже зараз зрозуміло: такого в Україні ще не було!Виробництвом фільму займається студія Red Glass. На даному этапі глядачам представлений перший трейлер фильму, де атмосфера подорожі ідеально підтримується піснею інді-виконавця Sasha Boole «Дорога». Історія фільму почалася минулого літа, коли четверо друзів и невелика знімальна група вирушили пізнавати повний чарівності й неймовірної краси світ диких Карпат. Ріки, долини, ліси, трембіти і, звісно ж, банош стали такими ж невід`ємними учасниками фільму, як і мотоцикли. 

“Дощ, спека, пил, втома, недостача сну і т.д. - все це мала частина того, що було в нашій подорожі. Але ті емоції, котрі особисто я пережив і продовжую відчувати, працюючи над фільмом,  для мене стали головною мотивацією і натхненням для роботи. І ще, мені здається, кожна людина, яка живе в Україні і за її межами, повинна знати, на якій дивовижній землі ми живемо” – говорить режисер фільму Стас Гуренко. 

Окрім чотирьох друзів, повноправними акторами стрічки стали чотири кастомних байки: Honda CX500 1982-го року, Yamaha XS750 1978-го року, BMW R100 1986-го року і Honda Magna 1985-го випуску.

До речі, з байками в подорожі не трапилося жодної серйозної поломки!

Але, незважаючи на це, поїздку, за час якої було спалено близько тонни бензину, не можна назвати комфортною і легкою: два дня шляху пройшли під проливним дощем!

Так само учасникам цієї пригоди довелося перетинати підвісний міст, переправу через Дністер, а загальний маршрут склав 1800 км . І все це – на мотоциклах!

Стас Гуренко, режисер фільму: «П`ять днів безперервних цілодобових зйомок  в природних умовах, без дублів, без репетицій, маючи лише маршрут - задача не з легких. Ми знімали, сидячи на дверях багажника машини, що їде на швидкості 100 км/год, з квадрокоптера, з порома… Сумарно за поїздку (не враховуючи матеріалу, відзнятого в Києві) було знято близько 7 тисяч дублів, це приблизно 5 годин чистого матеріалу».

Події, показані в «Dustards», – це діалог людини с природою, а також міркування про цінності чоловічої дружби, про вибір і про те, що подорож, навіть найкоротша, змінює тебе назавжди. У діях головних героїв немає ні краплі вимислу, так само як і в натуральних “декораціях”, серед яких розгортається сюжет «Dustards».

Шість фактів про фільм:

1) Зйомки «Dustards» стартували влітку 2015 року. Автором ідеї документальної кiнострiчки є Олександр Попко  (Trаvel4Friends), режисером – Стас Гуренко (Red Glass).

2) Це перший український повнометражний документальний фільм про мотоподорожі Західною Україною.

3) Фільм випускає студія Red Glass, відома співпрацею з такими брендами, як Pepsi, ГК «Новые Продукты», Herbalife , MacKeeper, кліпами для Pianoboy,  O*Torvald та ін. Це перший кіно-проект, яким займається команда Red Glass.

4) Головними героями фільму стала четвірка друзів: Олександр Попко, Сергій Dozer, Володимир Черемис  та Ігор Калюх.

5)  Перший тизер фільму є так само кліпом на пісню Sasha Boole «Дорога».

6) В березні «Dustards» вирушає на європейські фестивалі. Прем`єра в Україні намічена на квітень.

Завдання творців стрічки – щоб кожен глядач, який подивився цей фільм, відчув непереборне бажання вийти з дому і відправитися в подорож: хто в дорогу , а хто – на пошуки самого себе .

19.02.2016

Olha Chertkova

Фото по теме


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Бесплатная подписка
на рассылку
Объявления украины бесплатно размещение на сайте объявлений